Direct naar content
Travel

Voor 16 euro(!!!) kun jij tussen de diertjes in het Krugerpark verblijven

Kathy Leestijd: 2 minuten
Illustratie voor: Voor 16 euro(!!!) kun jij tussen de diertjes in het Krugerpark verblijven


Zuid-Afrika, wat een prachtig land is dit toch. Je hebt er eigenlijk alles: mooie natuur, lekker eten, toffe cultuur en vooral fenomenale parken die je echt op je bucketlist wil hebben. Het Krugerpark is zo’n voorbeeld. Deze ‘Nasionale Wildtuin’ is half zo groot als Nederland en het meest gevarieerde wildpark van Zuid-Afrika! En wist je dat je hier voor een goedkope 16 euro al kunt overnachten? Spullen inpakken en gaan met die handel!

e8ef7ad9-1e23-45c5-b6ec-23f24bc28ab3

Diertjes spotten

Laten we het kort maar krachtig houden: Het Krugerpark is jouw droombestemming. Dit enorme wildlife park bestaat uit ongerepte natuur. Het is een ongelofelijk bijzondere ervaring om met je eigen (huur)auto de Big Five te spotten. Naast de leeuw, de buffel, de luipaard, de neushoorn en de Afrikaanse olifant zijn er nog vele andere diersoorten die je wellicht nog nooit eerder in het wild hebt mogen aanschouwen. Denk aan de giraffe, de hyena, de zebra, verschillende krokodillen en bavianen die jouw pad kruisen.

Zo’n safari kost veel energie, je staat immers vroeg op omdat je op die manier de meeste kans hebt om dieren te spotten. Net als mensen zijn zij niet zo gek op extreme hitte en zeker in de Nederlandse winter kan het in het Zuid-Afrika erg warm zijn, met temperaturen die kunnen oplopen tot over de 40-graden. Na een slopende safari wil je heerlijk tot rust komen in een verblijf wat aan al je verwachtingen voldoet. Dit idyllische plekje in Marloth Park is zeker een plekje waar jij je top zal voelen.

De lodge is gelegen op een minuut loopafstand van een rivier waar wilde dieren als olifanten en nijlpaarden ’s ochtends komen drinken. ‘Ndida – de naam van de lodge – is een koepelwoning met een rieten dak. Het verblijf is nieuw, maar alles is verfijnd tot in de puntjes. Van de prachtige open keuken tot aan het prinsessenbed en van het buitenzwembad met braai-mogelijkheid tot aan de verwarmde buiten douches. Er zijn in totaal 6 slaapplaatsen, 2 queensize bedden en 2 eenpersoonsbedden. Alles wat je hartje begeerd is aanwezig.. Dus wij zouden zeggen: boek je vliegtuigticket en go for it!