Twee jaar lang is André Hazes gevolgd door documentairemaker Cheeru Mampaey, in misschien wel de moeilijkste periode uit zijn leven. In de serie kunnen we een reflecterende en kritische André verwachten, kijkend naar de eerste beelden die voor zijn documentaire zijn gefilmd.
In deze tijd speelden zijn verslavingen een grote rol in zijn dagelijks leven en dat van zijn naasten. Door te reflecteren op deze voor hem pijnlijke beelden, wordt duidelijk hoe hij zich destijds eigenlijk voelde en hoe het leven van André er de afgelopen twee jaar echt uit heeft gezien. De vijfdelige docuserie toont volgens Videoland een uitermate kwetsbare en eerlijke André en is vanaf donderdag 20 oktober te zien op Videoland.
View this post on Instagram
Nieuwe auto
Zo’n documentaire zal heel wat geld opleveren – en dat blijkt. Want André heeft vorige week een peperdure nieuwe auto gekocht. En niet zomaar één, een Porsche Panamera Sport Turismo. Dat zegt je waarschijnlijk helemaal niks, maar het is een bak van 126.578 euro! Geld had-ie al, maar ook genoeg voor zo’n bizarre uitgave?
View this post on Instagram