Direct naar content
Fun & Living

Zijn Temptation Islands Mike en Evie nog bij elkaar?

Angela Badstuber Leestijd: 2 minuten
mike en evie
Afbeelding: Bron: Temptation Island: Love or Leave


We komen tot het eind aan Temptation Island. In de nieuwste aflevering hebben we de koppels weer bij elkaar gezien na de dreamdate. Hoewel Mike en Evie eerder uit het programma gingen, konden we ze vandaag weer terugzien. Hoe gaat het nu met ze?

mike en evie
Bron: Temptation Island: Love or Leave

Mike en Evie

Het bekende duo, Evie en Mike, deed dit seizoen mee aan Temptation Island om te ontdekken of ze wel écht de ware zijn voor elkaar. Eerder deden ze mee als verleider, maar dit jaar samen als koppel. De twee waren gek op elkaar, maar er was echter één ding waar de twee niet uitkwamen. Evie wilde dolgraag kinderen, maar Mike moest hier eigenlijk niet zoveel van weten.

Mike en Evie verlieten eerder het programma, omdat ze beiden antwoord hadden op al hun vragen. De twee werden weer bij elkaar gebracht en mochten samen op date. Ze leken dolgelukkig. Maarre, zijn ze na de opnames nog steeds zo gelukkig samen?

Instagram-post

Mocht je de aflevering hebben gezien, dan weet je antwoord al. Maar ook via Instagram hebben de twee het nieuws bekendgemaakt. Mike en Evie zijn nog steeds bij elkaar. Het lijkt erop dat Temptation Island hun goed heeft gedaan, want terwijl Mike eerst geen kinderen wilde, denkt hij er nu toch anders over na. Op Instagram deelt hij een bijzondere post.

“In de tussentijd moesten wij ‘gescheiden’ leven, omdat wij de uitkomst van ons avontuur niet mochten vertellen”, schrijft hij. Verder vertelt Mike dat hij het gek vond om naar feestjes en boekingen te gaan zonder Evie. Ze moesten zelfs undercover op wintersport gaan. “Voor nu, zaterdag samen naar een festival, ‘s nachts weer vertrouwd naar mijn boeking, samen naar Cherso en samen goed oefenen op dat we misschien in de toekomst wel papa en mama mogen worden…” Awh! We wensen Mike en Evie heel veel geluk samen.

Lees ook: Temptation Islands Evie en Mike over Miriam: ‘Ze gaat straks echt spijt krijgen’