Reallife Nina Sanders? Dít is de dochter van Erik de Vogel en Caroline de Bruijn
Ludo en Janine zijn al ruim dertig jaar hét powerkoppel van Meerdijk. Liefde, verraad, affaires, scheidingen – je kan het zo gek niet bedenken of ze hebben het meegemaakt in ‘Goede Tijden, Slechte Tijden’. Maar wat veel kijkers niet weten is dat ze ook achter de schermen onafscheidelijk zijn. Want Erik de Vogel en Caroline de Bruijn zijn niet alleen geliefden op tv, maar ook in het echte leven een stel. En alsof dat nog niet iconic genoeg is, hebben ze samen een dochter. Maak kennis met Solane de Vogel, dé reallife dochter van Erik de Vogel en Caroline de Bruijn.
Dochter Erik de Vogel en Caroline de Bruijne
Waar Ludo en Janine op tv al decennia lang elkaars grote liefde én (soms) vijand zijn, bleken Erik en Caroline in het echte leven vooral het eerste. De vonk sloeg ooit over op de set van ‘Goede Tijden, Slechte Tijden‘, en sindsdien zijn ze al meer dan twintig jaar samen. Samen kregen ze in 2000 een dochter, Solane de Vogel, en geloof ons: ze is minstens zo prachtig als haar soap-ouders!
Solane – de reallife Nina Sanders
Met haar donkere lokken, charmante glimlach en zelfverzekerde uitstraling is Solane de perfecte mix van haar ouders. Fans noemen haar zelfs ‘de echte Nina Sanders’. Op haar Instagram deelt ze af en toe een glimp van haar leven. Heerlijke vakanties, gezelligheid met vrienden, haar stijl (altijd perfect on trend) en natuurlijk haar vriend: filmmaker Pepe Favela. Of hun relatie óók soap-waardig is? Laten we hopen van niet!
Beauty, brains én eigen koers
Maar Solane de Vogel is niet zomaar een ‘bekende kind van’. Ze behaalde haar VWO-diploma, begon daarna aan een rechtenstudie en lijkt allesbehalve van plan om alleen in de schaduw van haar ouders te leven. Wel houdt ze het liever wat on the low en verschijnt niet regelmatig in de media. Maar we kunnen niet ontkennen dat haar uitstraling onmogelijk te negeren is.
Sterke genen, sterke familie
Erik heeft uit een eerder huwelijk nog twee kinderen – zoon Vince en dochter Alix – die net zo knap zijn als hun halfzus. Alix werkt zelfs als model, wat het familieplaatje compleet maakt: de Vogels lijken gewoon picture perfect!
Of Solane de Vogel ooit zelf in GTST opduikt, blijft nog even de vraag. Maar laten we eerlijk zijn: met zulke ouders, een vriend in de filmwereld en looks waar half Meerdijk jaloers op zou zijn, zou het geen verrassing zijn. Tot die tijd kijken we gewoon nog even mee op haar Instagram!
Lees ook: Is het écht over tussen Matthijs de Ligt en Annekee?