Black Friday: shoppen met mega kortingen

De dag na de Amerikaanse Thanksgiving, waarop veel producten behoorlijk zakken in prijs: Black Friday. De naam zal je doen vermoeden dat het om één dag shoppen met hoge kortingen gaat, maar niets is minder waar. Deze van oorsprong Amerikaanse dag duurt namelijk voor veel merken gewoon het gehele weekend of zelfs een week lang! Dus pak je wish-list erbij en struin dit weekend eens lekker internet af naar de leukste sales-kortingen!
Foreo Luna 2
De revolutionaire Foreo LUNA 2 is een verbeterde T-Sonic™ gezichtsreinigingsborstel ontworpen om het ontstaan van vlekken te minimaliseren en tegelijkertijd aandacht te besteden aan huid die ouder wordt. De LUNA 2 is nu beschikbaar met vier speciale borstelsoorten voor een huidverzorgingservaring op maat.
EasyToys Adventkalender
Het gebruik van een adventskalender is een oude traditie, waarmee we lekker naar de kerst toe kunnen leven. Nu zijn er in de laatste jaren veel varianten van deze kalender geweest om het allemaal nog een beetje leuker te maken. De bier-adventskalender bijvoorbeeld, maar het kan nog een paar graadjes spannender met de Adventskalender van EasyToys. Nu denk je waarschijnlijk: hey, dat is toch dat merk van die seksspeeltjes? En dat is het zeker. De erotische kalender zit dan ook vol met spannende producten die je samen met je partner kunt gebruiken om af te tellen tot de meest romantische tijd van het jaar.
Rituals
In Nederland heeft de winkel al vele fans: wie een presentje zoekt, vindt altijd iets bij Rituals. Vooral vrouwen komen graag in de chique verwenzaken met oosters geurende, mooi gestylede producten: body- en gezichtscrèmes, thee, badjassen, geurkaarsen en yogakleding. Door het brede assortiment kun je hier altijd terecht. Want welke vrouw wil nou niet verwend worden met een luxe bodywash die naar eucalyptus en honing ruikt? Rituals komt met een nieuwe lijn en die is verrukkelijk lekker! The Ritual of Yalda is geïnspireerd op de aloude Perzische wijsheid. Het geeft je warmte, licht en welzijn in het koude seizoen. Het ritueel wekt, met granaatappel en watermeloen, een boost van energie op waarmee jij je winterdip te boven komt.