Direct naar content
halina reijn babygirl

Halina Reijn komt naar Nederland voor première van nieuwe hitfilm Babygirl

Halina Reijn, bekend als actrice en regisseur, komt binnenkort naar Nederland voor de exclusieve première van haar nieuwste film Babygirl. Deze thriller, geproduceerd door het gerenommeerde Amerikaanse productiehuis A24, is haar nieuwste internationale project na het succes van Bodies Bodies Bodies in 2022. De Nederlandse première vindt plaats in een intieme setting waar Reijn aanwezig zal zijn om haar visie achter de film toe te lichten. En wij kunnen niet wachten de film te bekijken.

Over de film Babygirl

Babygirl volgt het verhaal van Romy, een succesvolle carrièrevrouw in de veertig (vertolkt door the one and only Nicole Kidman), die een affaire begint met haar 21-jarige stagiair, gespeeld door Harris Dickinson (die je kunt kennen uit Triangle of Sadness). Andere grote namen in de cast zijn Antonio Banderas, Jude Law en Sophie Wilde. De film duikt in thema’s zoals macht, verlangen en de dynamiek binnen relaties. Reijn omschrijft de film als een eerbetoon aan de vrijheid van vrouwen om zichzelf volledig te accepteren, inclusief hun duistere verlangens.

Wereldwijde impact

Na de wereldpremière tijdens het prestigieuze filmfestival van Venetië, waar de film een staande ovatie van ruim zes minuten kreeg, wordt Babygirl al geprezen als een gedurfd en visueel indrukwekkend werk. De samenwerking met Hollywood-icoon Nicole Kidman benadrukt Reijns internationale allure. Kidman beschreef de opnames als intens, maar roemde Reijns veilige en ondersteunende regiestijl.

Nicole Kidman lovend over Halina Reijn

Nicole ervoer dankzij Halina een vorm van intimiteit die ze nog nooit eerder had ervaren, vertelde ze in een eerder interview aan Vanity Fair. “We konden ongelooflijk eerlijk en grafisch praten – van vrouw tot vrouw, alsof je op je bed zit en praat met je zus of je beste vriendin”, zegt Nicole. “Dat is ongelooflijk veilig. Halina heeft een heel sterk moederinstinct, dus ze was heel beschermend voor ons allemaal. Maar voor mij in het bijzonder.”

Vanaf december draait Babygirl in Amerikaanse bioscopen, maar de Nederlandse release laat waarschijnlijk tot 2025 op zich wachten. Helaas, want wij kunnen niet meer wachten. Maar, met deze première krijgen we in Nederland alvast een exclusief voorproefje van de film die nu al hoge verwachtingen schept​.

De première belooft een bijzondere gelegenheid te worden voor Nederlandse filmliefhebbers en een viering van Reijns groeiende internationale succes. En daar zijn wij natuurlijk ook enorm trots op.

Voeg ons toe als voorkeursbron
Maud Maarssen

Maud Maarssen

Hoofdredacteur

Het liefst ben ik op zoek naar verhalen die inspireren en verrassen. Of het nu gaat om de nieuwste interieurtrends, carrièrelessen van succesvolle vrouwen of de perfecte bestemming voor je weekendje weg. Ik word blij van mooie producties, samenwerkingen en nieuwe rubrieken. Maar, mijn hart gaat ook sneller kloppen van mooi servies, reizen, lekkere recepten, interieur en de laatste trends. Als ik niet achter m'n laptop zit, vind je me waarschijnlijk op een terras in de zon met een kop koffie of een goed glas wijn.

Alle artikelen van Maud Maarssen