Vanaf een tientje per nacht huur je samen met je vrienden een privé eiland

We danken even onze boys van Gewoonvoorhem voor het vinden van deze ultieme vakantiebestemmingen voor jou en je vrienden want hoe heerlijk klinkt het wel niet: een privé eiland afhuren. En dan ook nog eens voor een fijne prijs! Kortom, had je nog geen plannen deze zomer? Hopelijk zorgt dit voor voldoende inspiratie….
Lumot Lake, Filipijnen
We beginnen met een eiland in de Filipijnen. Aan de Lumot Lake staat een zespersoons huis op een tropisch eiland wat je met vrienden kan afhuren. De kosten voor één week is €406 euro dus als je dit verdeelt over zes man kom je op een bedrag van €9,66 per persoon per nacht uit.
Ynys Castell, Wales
Iets dichterbij huis is een privé eiland met een woning genaamd Ynys Castell waar jij met maar liefst 13 vrienden kan genieten van een vakantie. Het huis op het eiland heeft in totaal zeven slaapkamers, je hebt uitzicht op de Snowdonia bergen en de Straat van Menai en dat alles voor slechts €18,78 per persoon, per nacht.
Falconera Privé-eiland, Venetië
We blijven nog in Europa want in Venetië is het privé eiland Falconera. Hier kan je met een groep van 16 vrienden heen voor €40,16 per persoon, per nacht.
Heb jij altijd al eigenaar willen zijn van je eigen eiland? Ook dat kan. Kost je wel iets meer, maar dan heb je wel het eiland van het mislukte Fyre Festival in de Bahama’s.
Bron: Gewoonvoorhem