Baby joy in huize Verstappen: Kelly Piquet deelt nieuwe beelden dochter Lily

Grote vreugde bij Max Verstappen (27) en Kelly Piquet (36): het koppel verwelkomde iets meer dan een maand geleden hun eerste kindje samen — een dochter met de naam Lily. Kelly deelde dit weekend een paar intieme kiekjes op Instagram die onze harten onmiddellijk lieten smelten.
Diepe liefde
Op de foto’s zien we Kelly haar dochter liefdevol vasthouden, met een verliefde blik kijkt ze haar dochtertje aan. In de caption schrijft ze: “Woorden schieten tekort om te beschrijven hoe het voelt om zo’n diepe liefde te ervaren.” Ze noemt het moederschap een herinnering aan de “schoonheid, kracht en zachtheid die in ons schuilen.” Zo lief en ontzettend raak geschreven.
Tweede kindje voor Kelly, eerste voor Max
Kelly heeft al een dochtertje, Penelope (5), uit een eerdere relatie. Voor Max is Lily zijn eerste kindje. In interviews gaf hij aan dat hij zich enorm verheugde op haar komst, en dat hij haar later graag laat zien hoe bijzonder de wereld van de Formule 1 is. Dus wie weet zien we in de toekomst een mini-racer in de paddock verschijnen (in een matching Red Bull-outfit uiteraard).
Pure liefde in beeld
In een interview met RTL Boulevard zegt Max Verstappen dat hij na de bevalling een paar dagen met zijn nieuwe gezin kon zijn. “Het was geweldig! Je weet nooit helemaal wat je kunt verwachten. Maar het was echt genieten en heel bijzonder.” Hij heeft natuurlijk al een klein beetje kunnen oefenen. “Ik ben natuurlijk al een bonusvader omdat mijn vriendin al een kind heeft. Ik heb haar zien opgroeien sinds dat ze één jaar oud was. Dat helpt om je voor te bereiden op je eigen kind. En wie weet kunnen we in de toekomst samen racen. Dat komt helemaal goed.”
Lees ook: Max Verstappen over vaderschap: ‘Je kindje zien is heel bijzonder’