Meer macht, meer spanning: dit hint de trailer van Máxima seizoen 2
Videoland dropte vandaag de trailer van Máxima seizoen 2, precies 24 jaar na het koninklijk ja-woord. Wat kunnen we verwachten van het nieuwe seizoen? In ieder geval dat Máxima gaat trouwen en moeder wordt. Maar is zij hier wel klaar voor?
Trailer van Máxima seizoen 2
Goed nieuws voor Máxima-fans: de trailer van Máxima seizoen 2 is eindelijk te zien! Videoland deelt hem precies 24 jaar na het koninklijke ja-woord met Willem-Alexander in De Nieuwe Kerk. Wat kunnen we van dit seizoen verwachten? Máxima seizoen 2 is vanaf zaterdag 14 maart wekelijks te streamen bij Videoland.
Wat staat Máxima in seizoen 2 te wachten?
Het is elke meisjesdroom: trouwen met een prins op het witte paard. En Máxima (Delfina Chaves) maakt haar droom werkelijkheid in het aankomende seizoen. Toch blijkt uit de trailer dat zij zich afvraagt of ze er wel klaar voor is. “Waar ben ik in vredesnaam aan begonnen?”, zegt ze twijfelend in de spiegel. Gaat het haar lukken om de balans te vinden tussen liefde, macht en protocol?
Als vurige Argentijnse probeert ze haar weg te vinden tussen haar eigen ambities en de familiedynamiek van het Koninklijk Huis. Maar al snel komt ze erachter dat het in stand houden van de liefde die ze heeft gewonnen van het Nederlandse volk niet zo eenvoudig is.
Te zien in de trailer
Máxima seizoen 2 volgt dan ook haar huwelijk met Willem-Alexander (Martijn Lakemeier) tot de inhuldiging tien jaar later. Het is de reis van Máxima als moeder, echtgenote én toekomstig koningin tot een vrouw die haar eigen stem vindt.
Tevens krijgen we met de trailer een tipje van de sluier: Máxima brengt een bezoek aan Beatrix bij Paleis Soestdijk. Daarnaast zien we dat Máxima zwanger is van haar eerste kindje; het is er gelukkig maar eentje. In de woorden van de echoscopist: “Dat scheelt een hoop staatsrechtelijk gedoe”. Tot slot zien we Máxima van een haring snoepen. Aan haar blik te zien is het maar de vraag of ze de zoute en zure versnapering ook echt wel lekker vindt.
De nieuwe karakters in Máxima seizoen 2
Daarnaast worden er vele nieuwe karakters dit seizoen geïntroduceerd, waaronder prins Friso (Bram Suijker), prins Constantijn (Steef de Bot), Mabel (Claire Bender) en Laurentien (Abbey Hoes). Ook prinsessen Amalia, Alexia en Ariane (Julie, Philou en Nina) maken hun opwachting. Net als prinses Juliana (Leny Breederveld) en prins Bernhard (Rüdiger Vogler).
Andere Koninklijke verhalen bij Videoland
Maar Máxima is zeker niet de enige koninklijke dramaserie van Videoland. Eerder verschenen er ook al de Videoland Original documentaires Prins Bernhard en Beatrix. Naast de trailer van Máxima seizoen 2 is vandaag de documentaire Willem-Alexander & Máxima ook nog aan het aanbod toegevoegd. Als je een dieper kijkje wilt nemen in het leven van Máxima, is het zeker de moeite waard om het aan je kijklijst toe te voegen.
Lees ook: Yes! Dít zijn de eerste beelden van het tweede seizoen van Máxima
Bron: Máxima Videoland