Roy Donders valt nu ook op vrouwen en zo ziet zijn nieuwe vriendin eruit

What! De Roy Donders die we allemaal kennen van de haarlakken en föhns, zou dus een vriendin hebben. Huh? Waar hij voorheen alleen op mannen zou vallen, is hij nu samen met een vrouw. Vandaag stellen we je voor aan de nieuwe vriendin van Roy Donders.
Roy Donders
Roy Donders kun je kennen als stylist, kapper en volkszanger. Zo had hij ook zijn eigen televisieprogramma ‘Roy Donders: Stylist van het zuiden’. Verder had hij in 2014 een grote samenwerking met Jumbo. Hier verkocht hij de oranje huispakken die ook wel ‘juichpakken’ werden genoemd. Gaat er al een belletje rinkelen?
De ex vriend van Roy Donders
Roy Donders had eerder een relatie met vriend Marvin. Na twee keer is de relatie weer verbroken. De eerste periode waren Roy en Marvin al zo’n twee jaar samen en na 5 maanden besloten ze toch weer samen te komen. Uiteindelijk is het stel 5 jaar samen geweest.
Het leek helemaal goed te gaan tussen Roy en ex vriend Marvin, maar toch gaat het niet helemaal lekker. Het contact verwaterde een beetje tussen de twee. Zo heeft Marvin ook aangegeven dat hij Roy te vrouwelijk vindt. “Je kunt net zo goed een relatie met een vrouw beginnen” geeft ex vriend Marvin aan.
Nieuwe liefde van Roy Donders
Ondanks dat de exen van Roy Donders altijd mannen waren, blijkt hij nu toch zijn liefde hebben te gevonden in een vrouw. Wie had dat gedacht? Het zou hierbij gaan om vrouw Michelle. Haar zou je kunnen kennen als de ex van zanger Ferry de Lits.
Het nieuwe paar zou al zo’n 6 weken samen zijn. Wij zijn heel erg benieuwd wat de toekomst het stel gaat brengen!