Romee Strijd deelt zonnige badpakfoto met mini baby belly

Ongeveer twee weken geleden kregen we het fantastische nieuws dat supermodel Romee Strijd weer in verwachting is van een kindje. Momenteel geniet ze volop van haar zwangerschap en is ze met haar kleine gezinnetje in Frankrijk. Op Instagram deelt de blondine een aantal kiekjes waarop haar kleine baby belly te zien is. How cute?!
Lekker op vacay
Romee zit momenteel samen met haar verloofde Laurens van Leeuwen en dochtertje Mint in Frankrijk. Ze zijn met z’n drietjes heerlijk aan het genieten van een portie zon, zee en strand.
Op Instagram deelt het Victoria Secret-model af en toe wat kiekjes van dit heerlijke tripje. “Vacation dump”, luidt de caption bij haar vakantiefoto’s. Zo zien we dochtertje Mint, Romee en Laurens volop genieten van de rust. Maar wat ons ook opvalt is de beginnende baby belly van het topmodel. Die is namelijk goed te zien in het groene badpak dat Romee draagt.
Dit bericht op Instagram bekijken
Tweede keer papa en mama worden
Het zal echter wel de laatste vakantie met z’n drieën zijn, aangezien Romee zwanger is van een tweede kindje. Het stel maakte het grote nieuws twee weken geleden bekend met een mega leuke foto. Mint wordt dus een ‘grote zus’ binnenkort. “Soon we will be a family of 4, can’t wait”, stond er onder de foto die Romee deelde.
Hoe lang Romee al in verwachting is? En wat het geslacht van de kleine baby gaat worden? We don’t know.
Dit bericht op Instagram bekijken
PCOS
Het is dus niet de eerste keer dat Romee zwanger is en gaat bevallen. Ze heeft er dan ook nooit een geheim van gemaakt dat zwanger worden niet erg gemakkelijk ging. “Ik was echt shocked toen ik erachter kwam dat ik zwanger was, aangezien ik het echt niet had verwacht, vanwege mijn PCOS”, vertelde ze destijds. “Ik was bang om blij te zijn in het begin. Ik denk dat ik mezelf wilde beschermen, maar elke week kreeg ik er een beetje meer vertrouwen in.”
PCOS is een aandoening. Als je PCOS hebt, dan heb je geen (of minder vaak) een eisprong. Je wordt niet elke maand ongesteld, soms maandenlang niet. Het is dus eigenlijk zo dat je eierstokken te veel mannelijke hormonen aanmaken.