The Devil Wears Prada krijgt een vervolg

Precies 15 jaar nadat The Devil Wears Prada uitkwam (ja, het is al 15 jaar geleden), wordt het wel eens tijd voor een vervolg. Het verhaal met Miranda Priestly, wat geïnspireerd is op Anna Wintour, krijgt een vervolg en wel in boekvorm.
De toekomst van de personages
In dit boek, wat When Life Gives You Lululemons heet, wordt niet Andrea Sachs maar Emily Charlton gevolgd, de voormalige assistent van Miranda. In de film draaide het om Andrea, maar ook Emily stal de show. Vanwege een nieuwe wending in haar carrière moet Emily naar een buitenwijk verhuizen, waar ze de rol van image consultant gaat vervullen voor Karolina Hartwell, een supermodel en de vrouw van de lokale senator.
Andere wending
Het verhaal speelt zich in plaats van in New York City in Greenwich, Connecticut af. Een buitenwijk waar Emily nooit van heeft gedroomd om te gaan wonen, maar voor haar carrière en voor haar cliënt waarvan ze wél heeft gedroomd om voor te werken doet ze alles. Het trio wordt compleet met Miriam, die haar advocatenkantoor verliet om voor Karolina Hartwell te gaan werken, maar ze vind het veel ondraaglijker dan verwacht. Het boek verschijnt waarschijnlijk rond juni 2018, dan is het precies 15 jaar geleden dat de film uitkwam. We zullen dus nog even moeten wachten, maar om je alvast enthousiast te maken, kun je hier het eerste hoofdstuk lezen van When Life Gives You Lululemons.