Hot! Dit zijn de singles die meedoen aan het nieuwe seizoen van Paradise Hotel
Nieuwe flirts, verse drama’s en een flinke portie zonneschijn: Paradise Hotel is terug – en wij kunnen niet wachten om te zien wie dit seizoen de ware liefde vindt (of gewoon dat lekkere prijzengeld binnensleept). Vanaf 6 november checkt een nieuwe groep knappe singles in bij een luxe resort op het Thaise eiland Koh Samui. Met Valerio Zeno als host, tropische vibes en verleidelijke intriges, belooft dit seizoen één groot, zinderend liefdesexperiment te worden.
Het tweede seizoen
Bij Paradise Hotel draait alles om flirten, vertrouwen winnen en – laten we eerlijk zijn – elkaar genadeloos eruit spelen. De regel is simpel: heb je geen partner? Dan is het adiós en kun je je koffer pakken. Achter al die cocktails, zonnebrillen en zonnige glimlachen schuilt een spel vol strategie, spanning en verleiding waar zelfs een schaakmeester van zou zweten.
Dit seizoen wordt nóg intenser: de singles zijn slimmer, ambitieuzer en niet bang om hun hart (of hun tactiek) op het spel te zetten. Sommigen komen voor echte liefde, anderen spelen puur om de winst. Maar één ding is zeker: op Koh Samui is niets wat het lijkt – en overleven betekent meer dan alleen charmant zijn aan het zwembad.
Dit zijn de nieuwe deelnemers
De nieuwe lichting deelnemers is een heerlijke cocktail van charme, chaos en charisma:
Zoë (25) – altijd het zonnetje in huis. Haar glimlach werkt aanstekelijk, maar vergis je niet: achter dat lieve gezichtje schuilt een strategisch brein. Ze weet precies wat ze wil – en stopt niet voordat ze het heeft.

Shaquille (25) – charmant, gespierd en een tikkie mysterieus. Hij speelt het slim én smooth.

Romain (27) – ondernemer met discipline én looks. Rustig, maar strategisch sterk.

Mert (28) – het type ‘zachte bad boy’. Zegt dat hij voor de liefde komt, maar dat prijzengeld lonkt natuurlijk ook.

Maria (24) klein, pittig en niet bang voor een beetje drama. Love her or fear her.

Lex (28) – de extraverte personal trainer die graag de aandacht pakt.

Kay (28) – nuchter, laid-back en met dat onweerstaanbare Aussie-randje.

Junior (27) – altijd in voor een grap, maar houdt z’n kaarten dicht bij de borst.

Jackie (24) – energieke danseres die mannen moeiteloos om haar vinger windt. Girl power ten top.

Igoné (25) – spirituele free spirit die zegt voor de ervaring te komen… maar misschien ook voor die ene klik.

Brenda (22) – jong, spontaan en goudeerlijk. Ze zegt wat ze denkt en dat levert vast vuurwerk op.

Samen vormen ze het perfecte recept voor een mix van flirts, fitties en onverwachte bondjes.
Waarom je dit seizoen niet wil missen
De setting is dreamy, de deelnemers zijn juicy en het spel is meedogenloos. Verwacht late-night tears, tactische moves en plot twists waar je mond van openvalt. En met Valerio Zeno die het geheel met zijn bekende charme en droge humor aan elkaar praat, wordt het niet alleen spannend, maar ook heerlijk vermakelijk.
Dus pak de popcorn, zet je Videoland-abonnement klaar en bereid je voor op een seizoen vol verleiding, verraad en onverwachte romances. Vanaf 6 november is het weer zover: bingewatchen, meeschreeuwen bij de eliminaties en je favoriete couple fanatiek shippen alsof je eigen hart op het spel staat. Lees ook: Estelle daagt Vonneke uit voor Boxing Influencers: ‘Levelt niet qua bekendheid’