Padel-walhalla: deze week vindt World Padel Tour Decathlon Amsterdam Open plaats

Ben je een padel-fanaat en doe je niets liever dan met een racket tegen een tennisbal aan rammen? Dan is de kans groot dat je bekend bent met de World Padel Tour. Deze week vindt dit gigantische toernooi in Amsterdam plaats en mag niemand minder dan Decathlon zichzelf de hoofdsponsor noemen.
World Padel Tour Decathlon Amsterdam Open
Decathlon en de World Padel Tour (WPT) Amsterdam Open hebben aangekondigd dat ze een samenwerking zijn aangegaan voor het grootste padeltoernooi ter wereld. Het toernooi zal plaatsvinden van 11 tot en met 15 oktober in AFAS Live in Amsterdam. Als naamgever van het evenement zal Decathlon zich tot en met 2024 verbinden aan dit gigantische toernooi.
Dit bericht op Instagram bekijken
Samenwerking met Decathlon
Waarom WPT een samenwerking met Decathlon is aangegaan? Dat is volgens de CEO van Decathlon, Lisa Noraz, hartstikke logisch. Padel is de afgelopen jaren enorm populair geworden en dat heeft Decathlon ook in de gaten. “Padel is één van de sporten waarop Decathlon zich de komende jaren zal blijven concentreren. Deze samenwerking draagt bij aan onze visie ‘move people through the wonders of sport’. Met de WPT Decathlon Amsterdam Open willen we mensen inspireren om deze mooie sport te beoefenen.”
Dat je bij Decathlon voor je padel-gear aan het juiste adres bent, is wel duidelijk. Het sportmerk verkoopt alles wat je nodig hebt om een padeltraining of -wedstrijd uit te voeren. Van racket tot aan de juiste schoenen en van ademende kleding tot aan de geschikte sokken: Decathlon heeft alles in huis.
En dat deze spullen van hoge kwaliteit zijn, blijkt wel uit een opmerking van Sjoerd Dijkstra, Commercieel Manager Padel Decathlon Nederland: “Al sinds de jaren 90 zijn we bezig met het ontwikkelen van producten voor padel. Dit doen we in Madrid, onder andere in samenwerking met Horacio Álvarez Clementi, de Argentijnse coach en voormalig nummer 1 van de wereld. Intussen is ons assortiment uitgegroeid tot een breed en kwalitatief aanbod voor zowel topsporters als recreatieve spelers, waar zelfs de profs Maxi Sánchez en Lucía Sainz op de internationale tour mee spelen.”
Dit bericht op Instagram bekijken
Onder de aandacht brengen bij het publiek
Volgens toernooidirecteur John van Lottum is de kracht van Decathlon dat zij padel toegankelijk maken voor een brede doelgroep. “In het internationale padelcircuit is het merk intussen niet meer weg te denken, professionals gebruiken hun producten en iedere sporter heeft wel een product van Decathlon in huis”, stelt hij dan ook. Het doel van deze samenwerking is dan ook om WPT Decathlon Amsterdam Open – en padel in het algemeen – in het hele land onder de aandacht te brengen bij het grote publiek.
Van 11 tot en met 15 oktober is het zover, dan vindt de WPT Decathlon Amsterdam Open vindt plaats in AFAS Live. Heel toevallig, want dit is namelijk tegenover het gigantische Decathlon-filiaal op de Johan Cruijff Boulevard. Dit was in 2000 het allereerste Decathlon-filiaal in Nederland. Hoe tof is dat?
Dit bericht op Instagram bekijken
Meer informatie vind je op de website van Word Padel Tour Decathlon Amsterdam Open.